x

TV ve Outdoor Reklamları

Özellikle Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerinde...

TV ve Outdoor Reklamları

OUTDOOR TV REKLAMLARI

Özellikle Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerinde, yaya ve araba trafiğinin yoğun olduğu alanlarda bulunan dev ekranlarda, reklam başına 10-15 saniye süresi olan ve 24 saat boyunca akış sağlanan reklamlardır.

TV outdoor reklamları kitlesel pazarı hedeflemektedir. Markanızın ulaşılabilirliğini güçlendirir ve mevcut müşteri sadakatini güçlendirir. Diğer hiç bir reklamın ulaşamadığı alanlara ulaşmaktadır. Güçlü bir görünürlük sunar, marka hakimiyetini güçlendirir ve markanıza göz ardı edilemez bir güç katar. Reklamlar stratejik olarak konumlandırılmıştır, bu nedenle kapsama alanını, sıklığını ve etkisini kontrol edebilirsiniz. Müşterinin son alışveriş kararlarının %70'i mağazada alınır. Mağaza yakınlarındaki stratejik noktalarda yer alan bu reklamlar satın alımdan önce müşteriye ulaşmanız için son fırsatınız dır.

Bu reklamların etkisi yüksektir. Çevrenin bir parçası haline gelmiştir ve bu nedenle TV ya da radyo gibi kapatılamaz. Reklamı görmeme seçeneği çok azdır ve uzun süre boyunca akılda kalır.