x

Bizden Duyuru ve Haberler

Haberler

Konya E- ticaret Danışmanlık Ajansı

E- Ticaret Web Siteleri

Müşteriler kolay ve pratik e- ticaret sitelerinden alışveriş yapar.

E-Ticaret günümüzde artık yalnızca masa üstü bilgisayarlar dan değil mobil cihazlardan da yapılıyor. E ticaret istatistikleri, sırayla Çin, Arap Emirlikleri ve Türkiye mobil alışveriş 3. sırada yer almakta. Mobil alışverişte dünya ortalaması %43 iken Türkiye’de bu sayı %53’tür. Süpervizyon işletmeniz için %100 tablet ve mobil cihaz uyumlu ve sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, SEO altyapısına sahip Sanal mağaza tasarımları aynı zamanda sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri hazırlar.

 

 

Konya E- ticaret Danışmanlık Ajansı

Konya Kurumsal Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi

Bir ürün, kişi, kurum veya hizmet hakkında kamuoyunu veya hedef kitleyi bilgilendirmek amacıyla hayata geçirilen iletişim stratejilerinden biridir.  Tanıtım yapmak için birçok iletişim materyali ve stratejisi mevcuttur fakat en yüksek etkileşim sağlayan iletişim araçları listesinin en üst sırasında video vardır diyebiliriz. Zira sosyal medya kanallarında en fazla paylaşılan ve ses getiren içerikler video içerikler olarak öne çıkmaktadır. Tanıtım filmi gerçek çekimlerle hazırlanabileceği gibi, motion graphics tasarımlarla veya motion ve gerçek çekimlerin bir arada kullanılmasıyla da hazırlanabilmektedir. 

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Kurumsal tanıtım filmleri ürünlerinizi veya firmanızı öne çıkarmanın en iyi yollarından biridir. Sosyal medya, televizyon veya web sitenizde ürününüz ve firmanızı tanıtan bir film & video ne yaptığınızı, nasıl yaptığınızı müşterilerin daha iyi anlamasını sağlayan samimi bir yöntemdir. Müşterileriniz sizi daha iyi anlayabilir ve normal bir açıklama metnine veya fotoğrafa göre çok daha ilgi çekicidir. Hareketli grafikler ve seslendirmeyle veya ilgi çekici müziklerle kuvvetlendirilen tanıtım filmleri müşterileriniz üzerinde profesyonel bir algı oluşturmanızda etkili rol oynayacaktır. Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır.

İnfografik Tanıtım Filmi

İnfografik tasarımların hareketlendirilmesiyle elde edilen görüntülerle hazırlanan tanıtım filmi türüdür. Aşağıdaki tanıtım filmi, motion graphics yöntemiyle tasarlanan infografik bir tanıtım filmidir.

Ürün Tanıtım Filmi

Satışa sunulan bir ürünün tanıtımını yapmak veya yeni çıkan bir ürünü hedef kitleye tanıtmak amacıyla hayata geçirilir. Tüm tanıtım filmlerinde olduğu gibi bu filmde de gerçek görüntüler kullanılabileceği gibi motion tasarımlar kullanılabilir.

Firma Tanıtım Filmi

Genel olarak kurumsal tanıtım filmi olarak da adlandırılmaktadır ve adından anlaşılacağı gibi bir firmayı tanıtmak amacıyla hayata geçirilmektedir. Aşağıda Ateşçi firması için hazırlanan firma tanıtım filmini görmektesiniz.

Etkinlik Tanıtım Filmi

konser, seminer, fuar, parti, sempozyum vb. tüm organizasyonları hedef kitleye tanıtmak amacıyla hayata geçirilen tanıtım filmi türüdür. Aşağıda Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu INGAS için hazırlanan bir etkinlik tanıtım filmi yer almaktadır.

Web Sitesi Tanıtım Filmi

Yeni açılan bir web sitesinin veya hâlihazırda yayımda olan bir sitenin tanıtımını yapmak ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla hayata geçirilen tanıtımı filmi türüdür.

Siz de çağı yakalamak, rakipleriniz arasından sıyrılıp öne çıkmak ve hedef kitlenizi maksimum düzeylerde etkilemek için Süpervizyon Reklam Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Konya Kurumsal Tanıtım Filmi

Marka Patent Danışmanlığı

Konya Marka tescil Danışmanlığı;

Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.

Marka Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

• Markanız bir ürünü veya hizmeti temsil edeceği için tüketicinin zihninde olumlu bir izlenim bırakmalıdır. Bu sebepten hem kolay hem de ayırt edici özellikte olmalıdır.

• Farklı bir pazara girmeden önce marka adının yabancı dillerdeki anlamına dikkat edilmelidir. Uluslararası bir markaysa ve ihracat yapılacaksa markanın farklı dillerde kötü bir anlamı olmaması gerekir.

• Markanızı oluştururken marka adınıza uygun alan adına sahip olmanız tüketici zihninde daha kolay yer edinmenizi sağlar.

• Marka adınızın mutlaka bir anlam taşıması gerekmez. Daha akılda kalıcı ve yaratıcı olduğunu düşündüğünüz özgün bir isim veya kısaltmada kullanabilirsiniz. Birçok marka, kurucularının isim ve soy isimlerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

• Marka seçimi yapıldıktan sonra marka hakkını elde edebilmeniz için tescil edilmesi gerekir. Bu sebepten markanın başkası adına tescilli olup olmadığı öğrenilmedir. Başkası adına tescilli olmaması durumunda marka tescil işlemi için müracaat edilir.

Markalaşmak hem üreticiler hem de tüketiciler için çok önemlidir. Tüketiciyi satın aldığı ürünün hatalı çıkması durumunda değişim ya da iade hakkı ile korurken üreticiyi ürününün isminin lekelenmesi, çalınması vb. durumlardan korur. Artık hiç bir tüketici markasız ürünleri almamaktadır. Bunun sonucunda da markaya sahip olmayan üreticiler ürünlerini ya satamamakta ya da değerinin çok altında başka markalara fasonculuk yapmak zorunda kalmaktadırlar.

Markada en önemli kriter, ürün ya da hizmetleri benzer ürün ya da hizmetlerden farklılaştırmayı sağlayan ayırt edici özelliğinin bulunmasıdır.

 

Türkiye’de bir markanın etkin olarak korunabilmesi için Türk Patent Enstitüsü nezdinde tescili şarttır.

Marka çeşitleri:

• Ortak Marka: Üretim, ticaret veya hizmet işletmelerinden oluşan, bir grubun mal veya hizmetlerini diğer işletmelerin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işarettir. 

• Garanti Markası: Marka sahibinin kontrolü altında birçok işletme tarafından o işletmelerin ortak özelliklerini, üretim usullerini, coğrafi menşelerini ve kalitesini garanti etmeye yarayan işarettir.

• Ticaret Markası: Bir işletmenin imalatını veya ticaretini yaptığı malları, başka işletmelerin mallarından ayırt etmeye yarayan işarettir.

• Hizmet Markası: Bir işletmenin hizmetlerini diğer işletmelerin hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işarettir.

 

Marka Patent Danışmanlığı

Ürün Ve Ambalaj Tasarımı

Konya Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımıbir ürünün elbisesidir. Sokağa yanlış elbise tercihi ile çıkmamızın ne kadar olumsuz dönüşleri olacaksa bir ürünü yanlış ambalaj tasarımı ile piyasaya sürmenin de o kadar hatalı dönüşleri ve markaya zararları olacaktır.

Kurumsal Ambalaj

Ambalajlar tüketici açısından çok büyük önem taşır. Bu sebeple ürünlerinizin doğru etiket ve kutunun tasarlanması ve sunumu büyük önem arz etmektedir. Ambalaj aynı zamanda içerisinde ürün hakkındaki özellikleri ve tüm bilgileri de vermelidir. Bu bilgiler verilirken tüketicinin aklında hiçbir soru işareti kalmaması açısından basit ve açıklayıcı olmalıdır. Büyük emekler sarf edilerek üretilmiş olan, ciddi bir Ar-Ge ve yatırım maliyeti ile ortaya çıkan her ürün, onu en doğru tanıtacak ambalajlarda sunulmalıdır. Ambalaj tasarımlarında tüketici beğenileri, ürünün doğru kullanımına yönelik dizayn ve pratiklik en önemli kriterlerdir.

Ürün Ve Ambalaj Tasarımı

Broşür Tasarımı

Ürünlerini ve verdiği hizmetleri tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha ekonomik ve pratik bir reklam materyalidir. Broşür tasarlatmakta ve dağıtmaktaki amaç, ürün hakkında daha doğru ve net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir. Bu şekilde ürün, hizmet ve kampanyalarınız tanıtılmış olur ve aynı zamanda da marka bilinirliği artırılmış olur. Hazırladığınız broşür ile müşteriye kendinizi anlatacağınız için etkili ve iyi hazırlanmış, detaylara dikkat edilmiş bir tasarım hazırlatmak çok önemlidir. Broşür bastırmanızdaki en büyük hedefiniz müşterinin dikkatini çekmek ve aklında yer etmek olmalıdır. 

Katalog, broşür, el ilanı ya da afiş… Hedef kitlenize baskılı projelerle ulaşmak istediğinizde, Süpervizyon hizmetinizde.

 

Broşür Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi

 

 Hedef kitleniz aktif ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanızda takipte kalır. Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimi doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin. Markanızı, sunduğunuz fırsatları, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada etkili bir şekilde duyurun. Hayran kitlesi oluşturun. Aylık ve haftalık içerik planları ile müşterilerinize sezona uygun içerikler sunun.

Sosyal medyanın hakimi olun ve fırsatları yakalayın

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Ve Reklam

Reklamın hayatımıza girişi milattan önce 3000 yıllarına kadar dayanan, marka oluşumundan bile eski bir geçmişi vardır.

O dönemlerde Çığırtkanların bağırarak yaptığı reklam yöntemi, günümüzde teknolojiyle beraber şaşırtıcı boyutlara ulaştı. Orta çağlarda ise kaliteden uzak ticaret anlayışına, kalite kontrol unsuru getirilince, güvenilir markalar ayırt edilmek adına kendi isimlerini ve yarattıkları çeşitli şekilleri tabelalarla ifade etti. Şuan günümüzde ise sosyal medya reklamcılığı ön planda yer almakta. Markaların neredeyse %80 lik kısmı dijital medyanın bir ucundan tutmuş durumda. Sosyal medya Reklamları dijital medyanın zenginliklerini artırmakla kalmayıp, kullanıcılarına benzersiz bir iletişim kolaylığı sunuyor.

Büyüğünden küçüğüne milyonlarca işletme, tüm cihazlarda gerçek insanlarla bağlantı kurmak için Facebook, Instagram uygulamalarını ve hizmetlerini kullanıyor.

Sosyal medya reklamları sosyal medyadan aldığınız etkileşimi arttırmayı sağlar. Bu noktada

Süpervizyon hedef kitlenize daha kolay ulaşmanız için sosyal medya reklamlarınızı yönetir.

 

Sosyal Medya Yönetimi Ve Reklam

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO NEDİR

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır.  Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. Konya SEO Ajansı hizmeti veren firmamız, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO; web sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır.

Süpervizyon Creative Workshop olarak internet sitenizi ve internet sitenizdeki içeriği müşteri potansiyellerinizin aradığı kelimelere göre optimize eder, arama motorlarında ilk sayfada ve üst konumlarda sitenizin yer almasını sağlar.Süpervizyon’nun arama motoru optimizasyonu ile markanızı arama motorlarında yukarı taşıyın!

 

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Profesyonel Logo Tasarımı

Bir web sitesinin ilk kez ziyaret edildiğinde dikkat çeken ilk unsuru, sitenin logosudur. İşletmenizin Ruhunu Yansıtın! Büyük şirketlerin adeta bir imzası niteliğine sahip olan logo tasarım, şirketin yaptığı her işi en iyi şekilde ifade edebilir nitelikte olmalıdır. Akılda kalıcı bir özelliğe sahip olması için kullanılan programların kalitesinden ziyade, tasarımcı kişinin bilgi ve deneyimi çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Süpervizyon Reklam Ajansı bünyesinde çalışan tasarımcıları, deneyimlerini ve bilgilerini harmanlamakta ve ortaya olabildiğince yaratıcı ve akılda kalıcı logo tasarımlarını çıkarmaktadır. Sadece size özel tasarlanan logolarımız ile rakiplerinizden 1 adım önde olun ve taklitlerden sakınarak; Orijinalliğinizi gözler önüne serin…

Profesyonel Logo Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

WEB TASARIMI

Günümüzde telefon kullanım oranları çok yüksek sayılara çıkmış, interneti olmayan telefon kalmamıştır. Bu yüzden sitenin mobil uyumlu olması ve mobil tasarımının da kaliteli olması gerekmektedir.  Bir diğer konu ise Kurumsal web siteniz; markanızın görünen yüzü, kurumsal hikâyenizin anlatıcısı, sunduğunuz ürün ve hizmetlerin tanıtıcısı ve çok daha fazlasıdır. Bunun için Konya web tasarım firması arayışınızı Süpervizyon Reklam Ajansı ile sınırlı tutmanız yeterli. İzin verin, markanızın dijital dünyayla muhteşem uyumunu, kusursuz web ve mobil site tasarımları ile taçlandıralım. Markanızın sınırları ve okyanusları aşmasına yardımcı olalım.

 

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Kimlik Ajansı

Markanızın rakiplerinizden ayrılmasında, kullanıcıların sizi tanımasında etkili olan en önemli unsur kimliğinizdir. Bahsettiğimiz bu kimlik, kurumsal olarak size özel olarak tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik, markanızın insanlara sunulacak olan görsel kısmını kapsar.

Önemli olan sizin markanıza ait kurumsal kimliğin rakiplerinize benzememesi, sizi yansıtması ve fark yaratmasıdır ve bu konuda Süpervizyon Reklam & PR Ajansı olarak Konya' da özgün, kaliteli, yeni trendlere uygun web tasarım yapmayı ilke edinmiş bir ajans olarak sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmasını göz önüne almaktayız.

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yenilikleri takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer. Web sitenize HTML5 ve CSS3 trendler uygulanmışsa, mobil uyumlu (responsive ) web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok çok önünde yer almanızı sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin üzerine etki edecektir. 

Yeni Bir Kurumsal Kimlik İçin Detayları Bize BIRAKIN!

 

Kurumsal Kimlik Ajansı

Kurumsal Web Tasarım

Süpervizyon Reklam & PR Ajansı olarak Konya' da özgün, kaliteli, yeni trendlere uygun web tasarım yapmayı ilke edinmiş yılların tecrübesine sahip bir firmayız.

Her web sitesi; bir Web Tasarım Projesi olarak ele alınmalı, var olduğunuz sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmalıdır. 

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yeniliklere takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer. Web sitenize HTML5 ve CSS3 trendler uygulanmışsa , mobil uyumlu (responsive ) web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok çok önünde yer almanız sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin üzerine etki edecektir.

Kurumsal web projesi firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır. Süpervizyon, web tasarım firmaları arasında yerini almış yüzlerce web site tasarımı yapmış bir firmadır.

Kurumsal Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web siteniz; markanızın görünen yüzü, kurumsal hikayenizin anlatıcısı, sunduğunuz ürün ve hizmetlerin tanıtıcısı ve çok daha fazlasıdır. Kusursuz web yazılımları aracılığı ile mükemmelleşen web tasarım hizmetleri sayesinde, her anlamda kullanıcı dostu sitelere sahip olmanız zor değil. Bunun için Konya web tasarım firması arayışınızı Süpervizyon Reklam Ajansı ile sınırlı tutmanız yeterli. İzin verin, markanızın dijital dünyayla muhteşem uyumunu, kusursuz web ve mobil site tasarımları ile taçlandıralım. Markanızın sınırları ve okyanusları aşmasına yardımcı olalım.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Reklam Ajansı

Süpervizyon Creative Workshop olarak reklam ajansı, tasarım ve yayımlama kuralları sürekli değişerek varlığını sürdürüyor. Biz de bunu seviyoruz. Kreatif bir reklam ajansı olarak Konya' da hep yeni ve beklenmedik şeyleri benimsedik. Einstein bir zamanlar hayal gücünün bilgiden daha önemli olduğunu söyledi. Buna katılarak ikisinin birleşiminin çok daha etkili bir güç olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimiz ve sektördeki rekabetleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olarak, kreatifliğe, markalaşma stratejilerine, etkileşimli web tasarım çözümlerine, sıradışı medya ve reklam uygulamalarına bu bakış açımızı yansıtıyoruz.

Görsel estetiğe olan saplantımız ve dijital dünyadaki etkili pazarlama stratejileri konusundaki tecrübelerimizle müşterilerimize fayda sağlamak bizi mutlu ediyor.

Reklam Ajansı

İçerik Geliştirme ve Metin Yazarlığı

 

Potansiyel müşterileri bilgilendirmek, yeni müşterileri etkilemek ve arama motorlarını canlı tutmak amacıyla en doğru kelimeleri yan yana getirerek gerekli tanıtımların yapılmasıdır.

Konya da İçerik Geliştirme markalar için pazarlama, ticari ilişkiler ve işletme stratejisi gibi önemli amaçlar doğrultusun da, belirli değere sahip içerik oluşturmayı ifade etmektedir. Potansiyel müşterileri bilgilendirmek, yeni müşterileri etkilemek ve arama motorlarını canlı tutmak amacıyla en doğru kelimeleri yan yana getirerek gerekli tanıtımların yapılmasıdır.

Süpervizyon Reklam Ajansı olarak, arama motorları için vazgeçilmez bir gerçek olan İçerik Geliştirme sürekliliğini sağlıyoruz. Google her gün güncellenen sitelerine arama sonuçların da daha sık yer vermektedir. Bu nedenle İçerik Geliştirme yalnızca marka ilişkileri açısından değil arama motoru optimizasyonuyla daha çok ilişkilidir.

  

İçerik Geliştirme ve Metin Yazarlığı

Konya Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon şirketlerince hazırlanan kurumsal tanıtım filmi metinleri doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce Sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir.

Yapılacak en stratejik planlama; Profesyonel bir partnerdir.

Konya Süpervizyon Reklam Ajansı olarak, şirketinizi, markanızı veya ürünleriniz için, Tanıtım Filminizin oluşturulması ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızda; doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlar ve sizi kitlenize hızlı ulaştırır…

 

Konya Tanıtım Filmi

Konya Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Logo tasarımı; bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralar da markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusun da, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir. Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Dünyadaki dev firmaların logoları bunun en güzel örneğini oluşturur.

 Logo tasarımı, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarım firması, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. İyi bir logonun zihinlerde yer etmesi gerekir.

 

 Konya'nın önde gelen birçok kurumu için estetik ve efektif logolar tasarlayan reklam ajansı Süpervizyon Reklam Ajansı tamamı alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibiyle marka ruhuna uygun, kurumsal bütünlüğün sağlandığı, firmaya artı değer katan ve marka imajını yükselten logo tasarımlarına hayat verir. Sektörel analizler, hedef kitle analizleri ve benchmarking çalışmaları doğrultusunda markanız için katma değer oluşturacak, etkili logo tasarımları gerçekleştirir.

 

Süpervizyon Reklam Ajansı’nın tasarladığı logoları çalışmalar kısmından inceleyebilir, siz de kaliteli logolar tasarlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Konya Kurumsal Kimlik Tasarımı

Seo Nedir ve Nasıl Yapılır ?

SEO Nedir ?

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. Süpervizyon Creative Workshop olarak markanızı arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde araması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle "Arama Motoru Optimizasyonu" yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Konya Seo Ajansı hizmeti veren firmamız, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO; web sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.SEO İnternet reklamcılığının en prestijli ve getirisi yüksek pazarlama stratejisidir.

SEO Nasıl Yapılır ?

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google'ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır.Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO'ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır.Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Seo Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Konya Web Tasarımı

Süpervizyon Creative Workshop var olan bir alanda üretimin ön safhasını oluşturan, hayal merak ve düşüncenin çizgiye aktarımıdır. Konyada reklam ajansı olarak tasarım, algı ile kavram arasında bir bağlama aracıdır, kreatif sürecin kendisi olup, bir faaliyet için gerekli olan eskiz ve planların hazırlanması süreci çalışmalarını kapsar.

Konya Web Tasarımı

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Süpervizyon Reklam Ajansı olarak profesyonel ürün fotoğrafı çekimi hizmeti vermekteyiz. Her ürüne özel stil ve ışıklar sayesinde ürünlerinizin görsellerini daha şık sunabilirsiniz. Konya Reklam fotoğrafçılığı, markanın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak bir araçtır ve en önemli etkendir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Konya Reklam Danışmanlığı

Süpervizyon Reklam Ajansı markalaşma hedefindeki firma, kurum ya da kuruluşların hedef kitlede bilinirliğini artırmak, piyasadaki varlığını duyurmak ve benzer ürün veya hizmetlerle olan rekabet gücünü artırmak için Konya reklam ve pr konusunda uzmanlaşmış reklam ajanslarından alınan hizmetin adıdır. Kısaca; kurumsal reklam danışmanlığı markanın hedef pazardaki algısını yönetmektir.

Konya Reklam Danışmanlığı

Konya Logo Tasarımı

İşletmenizin Ruhunu Yansıtın!
Kurumsal logo tasarım hizmetimiz ile; Yaptığınız işin veya işletmenizi görsel bir logo ile yansıtarak, müşterilerinize yaptıklarınız hakkında bir bilgi verin...

Özgün Logo Tasarımları!
Sadece size özel tasarlanan logolarımız ile rakiplerinizden 1 adım önde olun ve taklitlerden sakınarak; Orjinalliğinizi gözler önüne serin...

Kusursuz Renk Uyumları...
Logonuzda firmanıza, işinize veya işletmenizin yapısına uygun renk seçimleri ile; Müşterilerinizin gözlerine hitap eden logolarla, ruhlarına dokunacaksınız...

3 Adet Demo Logo Çalışması
Kurumsal logo tasarım çalışmalarımızda; Sizlere tam 4 adet farklı logo demoları oluşturuyoruz. Seçtiğiniz logo üzerinde değişimler, ekleme veya çıkarmalar yaparak; istediğiniz logoyu oluşturuyoruz...

Konya Logo Tasarımı

Konya Reklam Ajansı

Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıradışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Süpervizyon reklam ajansı olarak sizin için iyi fikirler bulup diyoruz ki; Logo, Kurumsal Kimlik, Web Projeleri, Reklam Kampanyası, TV Reklamı, Reklam Filmi, Radyo Reklamı konusunda en iyi hizmeti veriyoruz.

Konya Reklam Ajansı

Reklam Ajansları Ne İş Yapar ?

Reklam ajansları uzun bir süredir pazarlama türlerinde görev alarak; tanıtım ya da bilgi verme süreçlerini göstermektedir. Farklı farklı reklam materyallerinin kullanıldığı tanıtım faaliyetleri sebebiyle de fazlasıyla bilgi içeriği reklam alanı içerisinde yer almaktadır. Gerçekten reklam ajansı olarak görülen kuruluşların oldukça özgün bir içerik sağlama konusunda kapsamlı sonuçları ortaya koyabilmesi gündeme gelebilmektedir.

Reklam ajansları herhangi bir markaya ya da ürünle dayalı olarak çalışmalarını gündemde tutabilmektedir. Ürünlerin ya da markaların daha fazla talep görmesi aşamasında reklamlar önemli bir konumda yer almaktadır. Firmaların gelirlerini arttırma konusunda reklamlara gereksinim duyacaklardır. Süreci daha etkili bir biçimde gerçekleştirmeleri de öne çıkan bir durum olacaktır.

Reklam Ajansları Ne İş Yapar ?

Web Yazılım Hizmetleri

İnternet sitelerin her geçen gün çoğalması ile birlikte bilgisayar ortamın da en çok tercih edilen hizmet Web yazılım hizmetleri olmaktadır. Ekibimiz ile birlikte bizler de bu anlamda kendimizi oldukça geliştirdik ve sizlere dilediğiniz en iyi web site hizmetini sunabilmekteyiz. İstersen sıfırdan bir web tasarım yazdırabilirsiniz isterseniz de mevcut yazılmış olan web tasarımınıza optimizasyon yaptırarak en iyi kullanım alanına getirebilirsiniz. Böylelikle siteniz üzerinden yapılan bu değişiklikler sayesin de daha profesyonel bir şekilde internet dünyanız da yerinizi alabileceksiniz. Özellikle de arama motorlarına karşı uyum içerisin de olmayan web sitelerinizi gerçekleştireceğimiz analizler neticesin de en iyi hale getireceğiz ve bu anlam da sizlere hizmetlerimizi sunacağız. Sizler de böylelikle düzenlenmiş web siteniz de daha çok arama hacmine sahip olacaksınız ve ziyaretçilerinizim daha yoğun bir şekilde elde edeceksiniz.

Web Yazılım Hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

Süpervizyon Creative Workshop olarak, tüketiciler markaların vaatlerinden çok diğer tüketicilerin marka için söylediklerine değer verdiğini bilmekteyiz. Bu bağlamda çoğu tüketici bir markanın web sitesinden önce sosyal medya hesaplarını inceliyor.

Konya' da sosyal medya hesaplarını bir yayın aracı olarak değil bir iletişim aracı olarak görmek gerekiyor. Sosyal medya paylaşımlarından da markanın takipçilerini konuşturacak fikirler üretmek önem kazanıyor. Konya' da en iyi reklam, olumlu tüketici görüşleridir. 

Sosyal Medya Danışmanlığı