x

Bizden Duyuru ve Haberler

Haberler

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web siteniz; markanızın görünen yüzü, kurumsal hikayenizin anlatıcısı, sunduğunuz ürün ve hizmetlerin tanıtıcısı ve çok daha fazlasıdır. Kusursuz web yazılımları aracılığı ile mükemmelleşen web tasarım hizmetleri sayesinde, her anlamda kullanıcı dostu sitelere sahip olmanız zor değil. Bunun için Konya web tasarım firması arayışınızı Süpervizyon Reklam Ajansı ile sınırlı tutmanız yeterli. İzin verin, markanızın dijital dünyayla muhteşem uyumunu, kusursuz web ve mobil site tasarımları ile taçlandıralım. Markanızın sınırları ve okyanusları aşmasına yardımcı olalım.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Reklam Ajansı

Süpervizyon Creative Workshop olarak reklam ajansı, tasarım ve yayımlama kuralları sürekli değişerek varlığını sürdürüyor. Biz de bunu seviyoruz. Kreatif bir reklam ajansı olarak Konya' da hep yeni ve beklenmedik şeyleri benimsedik. Einstein bir zamanlar hayal gücünün bilgiden daha önemli olduğunu söyledi. Buna katılarak ikisinin birleşiminin çok daha etkili bir güç olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimiz ve sektördeki rekabetleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olarak, kreatifliğe, markalaşma stratejilerine, etkileşimli web tasarım çözümlerine, sıradışı medya ve reklam uygulamalarına bu bakış açımızı yansıtıyoruz.

Görsel estetiğe olan saplantımız ve dijital dünyadaki etkili pazarlama stratejileri konusundaki tecrübelerimizle müşterilerimize fayda sağlamak bizi mutlu ediyor.

Reklam Ajansı

İçerik Geliştirme ve Metin Yazarlığı

 

Potansiyel müşterileri bilgilendirmek, yeni müşterileri etkilemek ve arama motorlarını canlı tutmak amacıyla en doğru kelimeleri yan yana getirerek gerekli tanıtımların yapılmasıdır.

Konya da İçerik Geliştirme markalar için pazarlama, ticari ilişkiler ve işletme stratejisi gibi önemli amaçlar doğrultusun da, belirli değere sahip içerik oluşturmayı ifade etmektedir. Potansiyel müşterileri bilgilendirmek, yeni müşterileri etkilemek ve arama motorlarını canlı tutmak amacıyla en doğru kelimeleri yan yana getirerek gerekli tanıtımların yapılmasıdır.

Süpervizyon Reklam Ajansı olarak, arama motorları için vazgeçilmez bir gerçek olan İçerik Geliştirme sürekliliğini sağlıyoruz. Google her gün güncellenen sitelerine arama sonuçların da daha sık yer vermektedir. Bu nedenle İçerik Geliştirme yalnızca marka ilişkileri açısından değil arama motoru optimizasyonuyla daha çok ilişkilidir.

  

İçerik Geliştirme ve Metin Yazarlığı

Konya Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon şirketlerince hazırlanan kurumsal tanıtım filmi metinleri doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce Sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir.

Yapılacak en stratejik planlama; Profesyonel bir partnerdir.

Konya Süpervizyon Reklam Ajansı olarak, şirketinizi, markanızı veya ürünleriniz için, Tanıtım Filminizin oluşturulması ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızda; doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlar ve sizi kitlenize hızlı ulaştırır…

 

Konya Tanıtım Filmi

Konya Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Logo tasarımı; bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralar da markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusun da, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir. Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Dünyadaki dev firmaların logoları bunun en güzel örneğini oluşturur.

 Logo tasarımı, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarım firması, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. İyi bir logonun zihinlerde yer etmesi gerekir.

 

 Konya'nın önde gelen birçok kurumu için estetik ve efektif logolar tasarlayan reklam ajansı Süpervizyon Reklam Ajansı tamamı alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibiyle marka ruhuna uygun, kurumsal bütünlüğün sağlandığı, firmaya artı değer katan ve marka imajını yükselten logo tasarımlarına hayat verir. Sektörel analizler, hedef kitle analizleri ve benchmarking çalışmaları doğrultusunda markanız için katma değer oluşturacak, etkili logo tasarımları gerçekleştirir.

 

Süpervizyon Reklam Ajansı’nın tasarladığı logoları çalışmalar kısmından inceleyebilir, siz de kaliteli logolar tasarlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Konya Kurumsal Kimlik Tasarımı

Seo Nedir ve Nasıl Yapılır ?

SEO Nedir ?

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. Süpervizyon Creative Workshop olarak markanızı arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde araması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle "Arama Motoru Optimizasyonu" yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Konya Seo Ajansı hizmeti veren firmamız, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO; web sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.SEO İnternet reklamcılığının en prestijli ve getirisi yüksek pazarlama stratejisidir.

SEO Nasıl Yapılır ?

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google'ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır.Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO'ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır.Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Seo Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Konya Web Tasarımı

Süpervizyon Creative Workshop var olan bir alanda üretimin ön safhasını oluşturan, hayal merak ve düşüncenin çizgiye aktarımıdır. Konyada reklam ajansı olarak tasarım, algı ile kavram arasında bir bağlama aracıdır, kreatif sürecin kendisi olup, bir faaliyet için gerekli olan eskiz ve planların hazırlanması süreci çalışmalarını kapsar.

Konya Web Tasarımı

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Süpervizyon Reklam Ajansı olarak profesyonel ürün fotoğrafı çekimi hizmeti vermekteyiz. Her ürüne özel stil ve ışıklar sayesinde ürünlerinizin görsellerini daha şık sunabilirsiniz. Konya Reklam fotoğrafçılığı, markanın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak bir araçtır ve en önemli etkendir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Konya Reklam Danışmanlığı

Süpervizyon Reklam Ajansı markalaşma hedefindeki firma, kurum ya da kuruluşların hedef kitlede bilinirliğini artırmak, piyasadaki varlığını duyurmak ve benzer ürün veya hizmetlerle olan rekabet gücünü artırmak için Konya reklam ve pr konusunda uzmanlaşmış reklam ajanslarından alınan hizmetin adıdır. Kısaca; kurumsal reklam danışmanlığı markanın hedef pazardaki algısını yönetmektir.

Konya Reklam Danışmanlığı

Konya Logo Tasarımı

İşletmenizin Ruhunu Yansıtın!
Kurumsal logo tasarım hizmetimiz ile; Yaptığınız işin veya işletmenizi görsel bir logo ile yansıtarak, müşterilerinize yaptıklarınız hakkında bir bilgi verin...

Özgün Logo Tasarımları!
Sadece size özel tasarlanan logolarımız ile rakiplerinizden 1 adım önde olun ve taklitlerden sakınarak; Orjinalliğinizi gözler önüne serin...

Kusursuz Renk Uyumları...
Logonuzda firmanıza, işinize veya işletmenizin yapısına uygun renk seçimleri ile; Müşterilerinizin gözlerine hitap eden logolarla, ruhlarına dokunacaksınız...

3 Adet Demo Logo Çalışması
Kurumsal logo tasarım çalışmalarımızda; Sizlere tam 4 adet farklı logo demoları oluşturuyoruz. Seçtiğiniz logo üzerinde değişimler, ekleme veya çıkarmalar yaparak; istediğiniz logoyu oluşturuyoruz...

Konya Logo Tasarımı

Konya Reklam Ajansı

Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıradışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Süpervizyon reklam ajansı olarak sizin için iyi fikirler bulup diyoruz ki; Logo, Kurumsal Kimlik, Web Projeleri, Reklam Kampanyası, TV Reklamı, Reklam Filmi, Radyo Reklamı konusunda en iyi hizmeti veriyoruz.

Konya Reklam Ajansı

Reklam Ajansları Ne İş Yapar ?

Reklam ajansları uzun bir süredir pazarlama türlerinde görev alarak; tanıtım ya da bilgi verme süreçlerini göstermektedir. Farklı farklı reklam materyallerinin kullanıldığı tanıtım faaliyetleri sebebiyle de fazlasıyla bilgi içeriği reklam alanı içerisinde yer almaktadır. Gerçekten reklam ajansı olarak görülen kuruluşların oldukça özgün bir içerik sağlama konusunda kapsamlı sonuçları ortaya koyabilmesi gündeme gelebilmektedir.

Reklam ajansları herhangi bir markaya ya da ürünle dayalı olarak çalışmalarını gündemde tutabilmektedir. Ürünlerin ya da markaların daha fazla talep görmesi aşamasında reklamlar önemli bir konumda yer almaktadır. Firmaların gelirlerini arttırma konusunda reklamlara gereksinim duyacaklardır. Süreci daha etkili bir biçimde gerçekleştirmeleri de öne çıkan bir durum olacaktır.

Reklam Ajansları Ne İş Yapar ?

Web Yazılım Hizmetleri

İnternet sitelerin her geçen gün çoğalması ile birlikte bilgisayar ortamın da en çok tercih edilen hizmet Web yazılım hizmetleri olmaktadır. Ekibimiz ile birlikte bizler de bu anlamda kendimizi oldukça geliştirdik ve sizlere dilediğiniz en iyi web site hizmetini sunabilmekteyiz. İstersen sıfırdan bir web tasarım yazdırabilirsiniz isterseniz de mevcut yazılmış olan web tasarımınıza optimizasyon yaptırarak en iyi kullanım alanına getirebilirsiniz. Böylelikle siteniz üzerinden yapılan bu değişiklikler sayesin de daha profesyonel bir şekilde internet dünyanız da yerinizi alabileceksiniz. Özellikle de arama motorlarına karşı uyum içerisin de olmayan web sitelerinizi gerçekleştireceğimiz analizler neticesin de en iyi hale getireceğiz ve bu anlam da sizlere hizmetlerimizi sunacağız. Sizler de böylelikle düzenlenmiş web siteniz de daha çok arama hacmine sahip olacaksınız ve ziyaretçilerinizim daha yoğun bir şekilde elde edeceksiniz.

Web Yazılım Hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

Süpervizyon Creative Workshop olarak, tüketiciler markaların vaatlerinden çok diğer tüketicilerin marka için söylediklerine değer verdiğini bilmekteyiz. Bu bağlamda çoğu tüketici bir markanın web sitesinden önce sosyal medya hesaplarını inceliyor.

Konya' da sosyal medya hesaplarını bir yayın aracı olarak değil bir iletişim aracı olarak görmek gerekiyor. Sosyal medya paylaşımlarından da markanın takipçilerini konuşturacak fikirler üretmek önem kazanıyor. Konya' da en iyi reklam, olumlu tüketici görüşleridir. 

Sosyal Medya Danışmanlığı